New York Rangers by cez

czyli...miód ma moc

środa, kwietnia 27, 2005

WHL: wysokie porażki Raiders i Ice..

Niestety, również obie drużyny ze "Strażnikami" w składzie uległy swoim rywalom w play offach Western Hockey League.. Kootenay Ice przegrało w Kelownie 1:4, i do tego było zespołem zdecydowanie słabszym.. Zaledwie 19 celnych uderzeń w przeciągu 60 minut nie jest powodem do dumy.. Tym bardziej, że nadal w doskonałej formie jest Blake Comeau (1G 3A, brał udział przy wszystkich trafieniach Rockets..). Jedyna bramka dla gości padła w 7 minucie środkowej odsłony w przewadze liczebnej.. Oczywiście jednym z asystentów był kapitan Kootenay, Nigel Dawes, który już tradycyjnie bierze udział przy większości akcji strzeleckich swojego zespołu.. Kootenay - Kelowna 1-2..

W dugim pojedynku tym razem bez niespodzianki.. Podrażniona ambicja graczy z Brandon (przegrali w końcu u siebie z dużo słabszymi od nich Raiders) pozwoliła na wyraźną wygraną 5:1 i objęcie prowadzenia w serii 2-1.. Tym razem i Kozak i Byers zapisali się jedynie w starciach fizycznych.. Rick zostawał odsyłany do boksu za złamanie przepisów trzykrotnie (nadmierna ostrość w grze, podcięcie przeciwnika, niesportowe zachowanie..), a Dane wplątał się w akcję z Riley'em Day'em, za co ukarany został 10-minutowym wykluczeniem.. Niestety, tego typu kary nie są zliczane w oficjalnych statystykach lig WHL i OHL..
Nigel Dawes: 11M 4G 10A 14PKT +1 5PIMRick Kozak: 13M 4G 1A 5PKT -2 37PIMDane Byers: 13M 4G 5A 9PKT +4 14PIM